🏋️‍♂️Jak probíhá trénink:🏋️‍♂️

Na našem prvním konzultačním setkání si pokecáme a seznámíme se, abychom věděli něco jeden o druhém a měli k sobě vřelý a přátelský vztah, dále si vyslechnu tvé cíle a o jakou službu máš konkrétně zájem, abychom věděli na co se přesně zaměřit, odpovíme si na pár otázek, co se týče tvého životního stylu. Informace jsou nezbytné pro vytvoření individuálního tréninkového plánu. Po dokončení konzultace se vrhneme na cvičení, kde v první lekci budu spíše sledovat, jak jsi na tom s fyzickou kondicí. 

Na tvém prvním tréninku bude již připravený tvůj vlastní tréninkový plán. Podle tvých pokroků se bude plán měnit a vyvíjet. Než začne samotný trénink, není nutné se samostatně rozcvičovat a protahovat, vše provedeme společně. Jakmile začne trénink, očekávám od tebe disciplínu, během tréninku tě budu motivovat, dohlížet na správnost provedení cviků a povzbuzovat tě k vyššímu výkonu. Odmakaný trénink přinese příjemný pocit tobě tebe i mne. Na závěr zahájíme proces vychladnutí a následný konečný strečink pro lepší regeneraci svalů. V poslední řadě si trénink zhodnotíme a řekneme si, co je potřeba zlepšit.  

Strava hraje obrovskou roli, proto je možné připravit jídelníček na míru s ohledem na tvé cíle. 

Pokud chceš zhubnout a pálit přebytečné kalorie je pro tebe trénink na hubnutí ta pravá volba! Na mém tréninku se skutečně nemluví a maká, že všichni odcházejí s mokrým ručníkem a úsměvem domů. Překonej svou lenost a začni trénovat pod mým velením a uvidíš, že stejně jako ostatní dosáhneš požadovaného výsledku, jen chtít a sebrat odvahu.

Zlepšení fyzické kondice a získání síly pro všechny věkové kategorie, muži a ženy v jedné partě! Na fyzičku a získání síly jsem opravdový expert! Fyzickou kondici s jakou po čase budeš z tréninku odcházet můžeš konkurovat i vrcholovým sportovcům! Tak na co ještě čekáš?