Jak probíhá osobní trénink:

Na našem prvním konzultačním setkání si pokecáme a seznámíme se, abychom věděli něco jeden o druhém a měli k sobě vřelý a přátelský vztah, dále si vyslechnu tvé cíle, odpovíme si na pár otázek, co se týče tvého životního stylu. Informace jsou nezbytné pro vytvoření individuálního tréninkového plánu. Po dokončení konzultace se vrhneme na cvičení, kde v první lekci budu spíše sledovat, jak jsi na tom s fyzickou kondicí. 

Na tvém prvním tréninku bude již připravený tvůj vlastní tréninkový plán. Podle tvých pokroků se bude plán měnit a vyvíjet. Než začne samotný trénink, není nutné se samostatně rozcvičovat a protahovat, vše provedeme společně. Jakmile začne trénink, očekávám od tebe disciplínu, během tréninku tě budu motivovat, dohlížet na správnost provedení cviků a povzbuzovat tě k vyššímu výkonu. Odmakaný trénink přinese příjemný pocit tobě tebe i mne. Na závěr zahájíme proces vychladnutí a následný konečný strečink pro lepší regeneraci svalů. V poslední řadě si trénink zhodnotíme a řekneme si, co je potřeba zlepšit. 

Strava hraje obrovskou roli, proto je možné připravit jídelníček na míru s ohledem na tvé cíle.

Online coaching

Online coaching je celostní přístup k dosažení tvého cíle. Pokud bys ráda(a) zlepšili svojí výkonnost a pravidelně se donutil cvičit, dostal se každý den do psychické pohody, ale stále potřebuješ nad sebou pomocnou ruku, online coaching může být ta správná volba. Číst dále...