Odpočinek od starostí?... Workout víkend

Kde si dáme do těla?

Hotel Orea Resort Horizont****Pancíř 126, Železná Ruda-  krásně zrekonstruovaný hotel s výbornou gastronomii, bezplatné wellness centrum s bazénem, vířivkou, saunou, římskými lázněmi a vybavené fitness centrum.. Wi-Fi připojení a parkoviště je pro hotelové hosty samozřejmě bezplatné. Cvičit budeme jak ve cvičebním sále tak venku.

Odhoď své každodenní starosti a ubíjející rutinu a pojeď se mnou na workout víkend, který si maximálně užiješ. Čeká tě cvičení a spoustu sportovních aktivit, které využíváš odpočinkem při wellness procedurách. Dnešní doba je plná stresu a pracovního vypětí a na mém workout pobytu se dokonale odreaguješ. Workout víkend je vhodný pro všechny bez ohledu na věk a fyzickou zdatnost.  

Cena víkendu 

4800,- Kč

HARMONOGRAM

 • PÁTEK:

  Příjezd 0d  14 hodin -17 hod, kdo přijede brzo může na wellness :)

 • od 18-19 hod trénink , poté  společná večeře

 • SOBOTA:

  Snídaně, trénink od 10-11 hod

 • wellness, venkovní trénink, večeře,  volná zábava

 • NEDĚLE:

  Snídaně, trénink 9-10 hodin

 •  odjezd z hotelu v 11 hod

 • Navíc za poplatek:

  - Alkohol

Kdo tě bude celým víkendem provázet?

Můžete se těšit na a taky na Adrianu. Já se postarám o plnohodnotné tréninky a další sportovní aktivity. Adrianka se postará o organizaci a společně se také postaráme o skvělou zábavu a odpočinek

Pokud máš zájem o Workoutový víkend, je potřeba provést rezervaci v rezervačním systému nebo telefonicky na tel : +420 777 702 951, poté je potřeba uhradit zálohu ve výši 2400,- Kč do 24.3.2024 na bankovní účet: 2508161015/3030, jako VS uveď - WV a jméno a příjmení příklad: ( WVMartinSalcman ). Zaplacení zálohy je tvoje rezervace považována za závaznou. Zbývající nedoplatek ( 2400,- Kč ) bude nutné uhradit stejnou formou a to nejpozději do 20.5.2024.

Při zrušení rezervace před začátkem pobytu 20 dnů a méně se záloha nevrací! 

Neplatí při zajištění náhradníka!

Rezervace

Zarezervuj si místo včas. Rezervaci ti potvrdíme e-mailem, případně telefonicky.📧☎️